Screenshot_20191222-215259_edited.jpg

Zeynep Evcenler

2021 Kocaeli 10 yaş kızlar birincisi

2019 Kocaeli 8 yaş kızlar birincisi

2018 Kocaeli 7 yaş kızlar birincisi

Uras Sakır

Uras Sakır

2022 Altınova Belediyesi turnuvası       B kategorisi ikincisi

2022 Türk Eğitim Sen Turnuvası 10 yaş altı birincisi

2022 Atafen Turnuvası 10 yaş birincisi

2022 Başiskele 19 mayıs 10 yaş ikincisi

2021 Kocaeli 10 yaş birincisi

2021 9 yaş milli takım havuzu 

2021 Kocaeli 9 yaş birincisi

2019 Kocaeli 7 yaş üçüncüsü

2019 23 nisan turnuvası 7 yaş birincisi

WhatsApp Image 2022-03-06 at 18.34_edited.jpg

Kuzey Alp Ayyıldız

2022 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı     10 yaş altı birincisi

2022 Başiskele 19 mayıs 10 yaş birincisi

2022 23 nisan turnuvası 9 yaş birincisi

2022 Çayırova bel. 9 yaş birincisi

2021 Kocaeli 8 yaş ikincisi

2020 Bilnet okulları 8 yaş ikincisi

2020 Kocaeli 7 yaş dördüncüsü

WhatsApp Image 2022-03-06 at 18.34_edited.jpg

Ayeser Levent Akbay

2022 Yeşil Satranç buluşmaları-3  üçüncüsü

2022 23 Nisan 9 yaş üçüncüsü

2021 Kocaeli 9 yaş üçüncüsü

2021 29 Ekim 10 yaş birincisi

1d9cec3c-1dc6-465d-b1eb-fa355c45ec1b_edited.jpg

Görkem Manav

2022 Yeşil Satranç buluşmaları-3  birincisi

2022 Atafen turnuvası 10 yaş üçüncüsü

2022 23 nisan 10 yaş ikincisi

2021 Kocaeli 10 yaş üçüncüsü

20211226_182639_edited.jpg

İdil Durdu

2021 Kocaeli 10 yaş kızlar ikincisi

2019 Kocaeli 8 yaş kız ikincisi

Abdullah Mert Anık

Abdullah Mert Anık

2021 Kocaeli 15 yaş birincisi

2019 Kocaeli 13 yaş birincisi

2018 Kocaeli 12 yaş üçüncüsü

2018 29 ekim 12 yaş birincisi

2017 29 ekim 11 yaş birincisi

GIZ_8065 copy_edited.jpg

Mustafa Emir Eğerci

2021 Kocaeli 16 yaş birincisi

2019 Kocaeli 14 yaş birincisi

2019 Gençlik haftası birincisi

2019 23 nisan 14 yaş üçüncüsü

2018 Körfez okulları birincisi

20171206_173744_edited_edited.jpg

Tolga Kısacıkoğlu

2018 Kocaeli Şampiyonu

Azra-Ece-Koç_edited.jpg

Azra Ece Koç

2019 Türkiye 16 yaş kızlar şampiyonu

2019 Kocaeli 16 yaş kızlar birincisi

ışılay yıldız

Işılay Yıldız

2018 Kocaeli kadınlar şampiyonu

2018 Kocaeli 14 yaş kızlar birincisi

2017 19 Mayıs turnuvası birincisi

2017 Kocaeli kadınlar şampiyonu

2017 İzmit Kurtuluş kupası birincisi

2017 Kocaeli 13 yaş kızlar birincisi

WhatsApp Image 2022-04-30 at 17.14_edited.jpg

Mehmet Emir Alim

2022 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı     8yaş altı birincisi

2022 15 Temmuz turnuvası 8 yaş altı birincisi

2022 Başiskele 19 mayıs 8 yaş ikincisi

2021 Kocaeli 7 yaş üçüncüsü

 

IMG-20181029-WA0014 copy.JPG

Emre Öztürk

2019 23 Nisan 9 yaş üçüncüsü

2018 23 Nisan 8 yaş üçüncüsü

2017 Kocaeli 7 yaş ikincisi

2017 29 Ekim 7 yaş ikincisi

2017 23 Nisan 7 yaş birincisi

IMG-20181029-WA0014 copy.jpg

Ayşegül Sel

2018 Kocaeli 10 yaş kızlar üçüncüsü

2017 Kocaeli 10 yaş kızlar ikincisi

2017 Kocaeli 9 yaş kızlar üçüncüsü

2017 23 Nisan 9 yaş kızlar birincisi

ongun harman

Ongun Harman

2018 Kocaeli 9 yaş üçüncüsü

2017 23 Nisan 8 yaş birincisi

2017 Kocaeli 8 yaş üçüncüsü

2017 d4 satranç festivali birincisi

WhatsApp Image 2022-05-29 at 21.05_edited.jpg

Öykü Sona Günalan

2022 Yeşil satranç buluşmaları A kategorisi birincisi

Furkan Gülesce

Furkan Güleşce

2019 Kocaeli 10 yaş ikincisi

2019 19 Mayıs 10 yaş birincisi

2019 23 Nisan 10 yaş ikincisi

2018 Kocaeli 9 yaş üçüncüsü

2018 29 Ekim 9 yaş üçüncüsü

2018 Gaspralı tur. 9 yaş üçüncüsü

Nehir kartal

Nehir Ilgın Kartal

2018 23 Nisan 12 yaş kızlar birincisi

2017 Kocaeli 11 yaş kızlar ikincisi

2017 29 Ekim 11 yaş kızlar ikincisi

2017 23 Nisan 11 yaş kızlar birincisi

IMG-20210801-WA0073_edited.jpg

Akın Yiğit Armağan

2022 Başiskele 19 mayıs 12 yaş ikincisi

2021 Kocaeli 12 yaş birincisi

 

WhatsApp Image 2022-05-08 at 18.30_edited.jpg

Tarık Emre Durulgan

2022 Başiskele 19 Mayıs 8 yaş birincisi

2021 Kocaeli 8 yaş ikincisi

2021 Kocaeli 7 yaş üçüncüsü

20211226_182639_edited_edited.jpg

Defne Güneş

satranç_madalya_logo.JPG

Geleceğin Şampiyonlarına ayrılmıştır

satranç_madalya_logo.JPG

Geleceğin Şampiyonlarına Ayrılmıştır

satranç_madalya_logo.JPG

Geleceğin Şampiyonlarına Ayrılmıştır